R Ljunggren Stockholm

477001

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Diana och Juno vid kaj i Stockholm", signerad R. Ljunggren, numrerad, färglitografi, ca 30,5x50 cm

Fack 7

R Ljunggren Stockholm
Budhistorik (8 bud)
3412555
600
3409283
550
3407572
500
3409282
500
3407572
450

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.