R Ljunggren Stockholm

477001

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Diana och Juno vid kaj i Stockholm", signerad R. Ljunggren, numrerad, färglitografi, ca 30,5x50 cm

Fack 7

R Ljunggren Stockholm
Budhistorik (8 bud)
3412555
600
3409283
550
3407572
500
3409282
500
3407572
450

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer