Sideboard, Régence-stil, England

476998

SIDEBOARD, Régence-stil, England, 1900-tal, mahogny, med två dörrar och tre lådor, höjd 91 cm, bredd 148cm, djup 55 cm

Nyckel finns att hämta hos utlämningen.

Bruksslitage, smärre fanerskada

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Budhistorik (32 bud)
3402260
4 800
3403521
4 600
3402260
4 400
3403381
4 200
3402260

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.