Hjalmar Trafvenfeldt oljemålning

476997

HJALMAR TRAFVENFELDT (1851-1937): Vinterlandskap, signerad, olja på duk, ca 21x32 cm

Fack 27

Budhistorik (12 bud)
3412763
850
3403419
3412762
750
3403419
700
3412761
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.