Joaquin Ibanez Arellano oljemålninig

476996

JOAQUN IBANEZ-ARELLANO (född 1929): stilleben, signerad, olja på duk, ca 24x32 cm

Oramad

Fack 29

Budhistorik (9 bud)
3413183
650
3411080
600
3409903
550
3411079
550
3409903
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.