Olle Nordberg oljemålning

476994

OLLE NORDBERG (1905-1986): Figurscen, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 35x40 cm

Fack 30

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3413222
1 700
3413036
1 600
3412939
3411062
1 400
3412938
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.