Matsalsgrupp, Régencestil, England

476990

MATGRUPP, Régence-stil, England, 1900-tal, matbord med 5 iläggsskivor á 50 cm, 6 stolar, bordets höjd 73, 192x100 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 2

Budhistorik (48 bud)
3403763
15 000
3403762
14 500
3403759
14 000
3403758
13 500
3403741
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.