Ampel

476985

AMPEL, Frankrike, 1900-talets första hälft, glasskål med fattning i mässing, diameter ca 35 cm

Visst slitage

Belysning, Taklampor

Hylla 4

Ampel

Budhistorik (15 bud)
3412420
950
3412402
900
3412418
900
3412402
850
3412417

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer