Ampel

476985

AMPEL, Frankrike, 1900-talets första hälft, glasskål med fattning i mässing, diameter ca 35 cm

Visst slitage

Belysning, Taklampor

Hylla 4

Ampel

Budhistorik (15 bud)
3412420
950
3412402
900
3412418
900
3412402
850
3412417

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.