Spegel 1800-talets första hälft

476984

SPEGEL, 1800-talets första hälft, sannolikt Danmark, mahgonyfanér, krön med dekor av solfjäder, silverfolierat glas, 162x55 cm

Fanérskador, slitage och skador/folieringsskador

Speglar

Rum 18

Budhistorik (4 bud)

3403313
3403312
3403255
3402850

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.