Ljusstakar mässing

476982

LJUSSTAKAR, 8 st, Skultuna, 1800-tal, diameter 8-10 cm

Åldersrelaterat slitage

Metall

Monter 7

Ljusstakar mässing

Budhistorik (12 bud)
3412439
850
3412354
3410039
750
3409737
700
3409507
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.