Skålar Sven Palmqvist fuga

476979

SVEN PALMQVIST, skålar, 14 st, "Fuga", Orrefors, glas, varierande storlekar, diameter ca 9-21,5 cm

Visst slitage, repor

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 8

Skålar Sven Palmqvist fuga

Budhistorik (10 bud)
3412826
2 800
3412997
2 800
3412826
2 600
3412996
2 400
3412826

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer