Skålar Sven Palmqvist fuga

476977

SVEN PALMQVIST, 5+2+1ytterfoder "Fuga", Orrefors, blått glas, diameter 12, 14,5 resp. 16 cm

Bruksslitage, repor

Glas, Vaser, skålar, fat

Skålar Sven Palmqvist fuga

Budhistorik (10 bud)
3412044
750
3412357
700
3412044
650
3412356
600
3412044
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.