Skålar Sven Palmqvist fuga

476977

SVEN PALMQVIST, 5+2+1ytterfoder "Fuga", Orrefors, blått glas, diameter 12, 14,5 resp. 16 cm

Bruksslitage, repor

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 4

Skålar Sven Palmqvist fuga

Budhistorik (10 bud)
3412044
750
3412357
700
3412044
650
3412356
600
3412044
550

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer