Ljuskrona, 1900-tal

476971

LJUSKRONA, Karl Johan-stil, 1900-tal, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 50 cm, diamter ca 42 cm

Smärre skador

Belysning, Ljuskronor

Rum 20

Ljuskrona, 1900-tal

Budhistorik (22 bud)
3403282
3 200
3403506
3403282
2 800
3403501
2 600
3403282

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.