Edward Hald fiskgraal

476965

EDWARD HALD, vas, Orrefors, fiskgraal, dekor av fiskar och sjöväxter i grönt, signerad Orrefors Sweden 1000/0392 Edward Hald, höjd ca 14 cm

Smärre repor

Glas, Konstglas, Design

Monter 4

Edward Hald fiskgraal

Budhistorik (10 bud)
3413059
3411130
1 900
3411130
1 600
3405249
3405246
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.