Edward Hald fiskgraal

476965

EDWARD HALD, vas, Orrefors, fiskgraal, dekor av fiskar och sjöväxter i grönt, signerad Orrefors Sweden 1000/0392 Edward Hald, höjd ca 14 cm

Smärre repor

Glas, Konstglas, Design

Monter 4

Edward Hald fiskgraal

Budhistorik (10 bud)
3413059
3411130
1 900
3411130
1 600
3405249
3405246
1 300

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer