Ercole Barovier vas Rostrato

476957

ERCOLE BAROVIER, "Rostrato", vas, Italien, 1930-tal, klarglas, höjd ca 21,5 cm

Fot med stötskador, mynning med 2 nedfilade påklipp

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 9

Ercole Barovier vas Rostrato

Budhistorik (6 bud)
3396187
500
3398148
500
3396187
450
3397814
3396187

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.