Roland Svensson färglitografi

476951

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten", signerad Roland S, färglitografi, 97/360, ca 40x31 cm

Fack 6

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (13 bud)
3405544
2 800
3401581
2 600
3401581
1 900
3400950
1 800
3400950
1 600

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.