Roland Svensson färglitografi

476948

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnshålet", signerad Roland S, färglitografi, 97/360, ca 47x33 cm

Tavelvagn 32

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (27 bud)
3402666
8 000
3406338
7 800
3402666
7 600
3406337
7 400
3402666
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.