Hatthylla "funkis"

476945

HATTHYLLA, stål/aluminium, 1900-talets mitt, funktonalism, bredd ca 72 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 1

Hatthylla

Budhistorik (15 bud)
3403466
1 600
3403153
3403462
1 400
3403153
1 300
3403461

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.