Thonet stolar 1 par

476943

MICHAEL THONET, stolar, 1 par, 1900-tal, formböjt trä, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 21

Thonet stolar 1 par

Budhistorik (32 bud)
3398153
3 400
3398052
3 200
3398052
2 800
3398152
2 600
3398052
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.