Axel Bengtsson blandteknik

476940

AXEL BENGTSSON (1905-76): Boskapsmarknad, signerad och daterad A Bn -70, blandteknik på papper, ca 35x48 cm

Tavelvagn 26

Axel Bengtsson blandteknik

Budhistorik (13 bud)
3402970
3402779
1 400
3402779
3398993
3402778

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.