Blandteknik Axel Bengtsson

476939

AXEL BENGTSSON (1905-76): Begravningsscen, signerad och daterad A Bn -71, blandteknik på papper, ca 36x47 cm

Smärre krackeleringar

Tavelvagn 26

Blandteknik Axel Bengtsson

Budhistorik (9 bud)
3403383
3398999
3398999
3403382
750
3398999
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.