Sängbord

476936

SÅNGBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 2 ldr, mässingskantad skiva, höjd ca 76, 45x30 cm

Bruksslitage, fanérskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Sängbord

Budhistorik (3 bud)

3402421
3401357
3401162

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.