Fritz Lindström oljemålning

476935

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): Vinterlandskap med vattendrag och röda stugor, signerad, olja på pannå, ca 19x28 cm

Fack 5

Fritz Lindström oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3409393
600
3408209
550
3406676
500
3407329
450
3406676

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.