Fritz Lindström oljemålning

476934

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): Landskap med vattendrag, signerad, olja på pannå, ca 29x53 cm

Fack 5

Fritz Lindström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3404264
2017-08-06 22:55:55

2017-08-11 kl 21:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.