Blomsterstilleben

476933

OLJETRYCK, delvis bemålat, (1900-tal): Blomsterstilleben, på duk, signerad, ca 100x75 cm

Diverse, Konst

Rum 9

Blomsterstilleben

Budhistorik (15 bud)
3403877
3403628
2 800
3401583
2 600
3397544
2 400
3397544
1 700

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.