Sven Palmqvist vas Kraka

476930

SVEN PALMQVIST, vas, Orrefors, Kraka, nätdekor, signerad "Orrefors Kraka nr 411 Sven Palmqvist", höjd ca 20 cm

Smärre repor

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 8

Sven Palmqvist vas Kraka

Budhistorik (2 bud)

3406978
3404057
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.