Stolar valnöt Biedermeier

476928

STOLAR, 4 st., valnötsfaner, 1800-talets andra kvartal, Biedermeier, genombruten ryggbricka, svart klädsel i tagel, sitthöjd ca 51 cm

Enstaka lagningar

Möbler, Stolar

Rum 8

Stolar valnöt Biedermeier

Budhistorik (52 bud)
3404210
11 000
3404201
10 500
3404201
10 000
3404208
9 800
3404201
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.