Spegel gustaviansk stil

476922

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, krön med bandrosett, ca 60x42 cm

Visst slitage

Speglar

Rum 16

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (28 bud)
3402460
3402455
3402459
3402455
1 900
3402457
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.