Spegel förgylld

476921

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, ca 120x70 cm

Visst slitage

Speglar

Rum 16

Spegel förgylld
Budhistorik (2 bud)

3402214
3402178

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.