Snedklaffsekretär ek 1700-tal

476920

SNEDKLAFFSEKRETÄR, ek, 1700-tal, 5 lådor, fällbar klaff med skrivinredning, bemålad i grått, beslag i brons, höjd ca 97,96x52 cm

Senare bemålad, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Snedklaffsekretär ek 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
3399806
3395275
450
3393816
3393542
3393519

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.