Spegel rokokostil

476919

SPEGEL, rokokostil, 1900-talets mitt, förgylld, genombrutet krön, ca 75x35 cm

Visst slitage

Speglar

Hylla 2

Spegel rokokostil

Budhistorik (1 bud)

3402131
2017-08-05 14:11:33

2017-08-05 kl 14:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.