Spegel förgylld

476918

SPEGEL, 1900-talets mitt, förgylld, krön med kvinnofigur, ca 120x50 cm

Visst slitage

Speglar

Rum 15

Spegel förgylld
Budhistorik (5 bud)
3400946
500
3400601
450
3398292
3398248
3395651

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.