Rudolf Harold van Rossem akvatint

476917

RUDOLF HAROLD VAN ROSSEM (1924-2007) "Italian island", signerad Ru van Rossem samt numrerad 20/25, tryckytans mått ca 39 x 59 cm.

Fack 24

Budhistorik (1 bud)

3403050
2017-08-06 09:35:55

2017-08-06 kl 19:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.