David Jette oljemålning

476912

DAVID JETTE (1883-1958): Landskap med figur, signerad D Jette, olja på pannå, 28x35 cm

Fack 2

David Jette oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3401852
550
3401014
500
3401851
450
3401014
3396488

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.