Arvid Johansson oljemålning

476911

ARVID JOHANSSON (1852-1923): Båtar, signerad Arvid Johansson, olja på pannå, ca 34x25 cm

Fack 8

Arvid Johansson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3401578
1 700
3401577
1 600
3401575
3394681
1 400
3394680

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.