Spegel

476910

SPEGEL, s k glasmästarspegel, 1800-talets mitt, överst och understycke med handmålad dekor på papper, ca 79 x 35 cm.

Skador, slitage.

Speglar

Hylla 2

Spegel

Budhistorik (2 bud)

3401635
3399269

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.