Peter Dahl färglitografi

476902

PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, provtryck, färglitografi, 42x59 cm

Fack 39

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (21 bud)
3402432
2 400
3402387
3402431
3402387
1 900
3402429
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.