Golvlampa, koppar

476899

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, koppar, total höjd 141 cm

Smärre bucklor, elkabel klippt.

Belysning, Golvlampor

Rum 5

Golvlampa, koppar

Budhistorik (3 bud)

3402056
3401929
3394687

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.