Matbord ek

476896

LÅNGBORD, massiv ek, vitbehandlad med äggoljetempera, 2000-tal, höjd ca 76, 300x90 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Matbord

Rum 6

Matbord ek

Budhistorik (11 bud)
3402445
9 600
3402444
8 000
3402442
6 200
3402197
5 200
3402196

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.