Karmstolar Ny-Louis Seize

476893

KARMSTOLAR, ett par, 1800-talets slut, Ny-Louis Seize, dekor i pastellage, bronserade, medaljongklädsel, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, avslag, färgbortfall

Möbler, Stolar

Rum 11

Karmstolar Ny-Louis Seize

Budhistorik (9 bud)
3401709
3401409
3401378
3400609
550
3399357
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.