Oidentifierad konstnär

476892

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, arkaiskt landskap med herde, olja på duk, ca 16 x 21 cm.

Krackelyr, ett mindre färgbortfall.

Konst, Äldre måleri

Fack 29

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (6 bud)
3404053
3404051
950
3403240
700
3403237
500
3397747
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.