Lars Jonsson litografi

476890

LARS JONSSON, fisktärnor, litografi, signerad samt numrerad 252/450, bladets mått ca 40 x 61 cm

Fack 34

Lars Jonsson litografi
Budhistorik (20 bud)
3403387
3 600
3403385
3 400
3403378
3 200
3403384
3403378
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.