Hans Hamngren

476888

HANS HAMMNGREN, mekanisk häst, litografi, signerad samt numrerad 70/285, tryckytan ca 42 x 60 cm.

Fack 23

Hans Hamngren
Budhistorik (17 bud)
3404130
3404127
3404122
3404116
950
3404114
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.