Bengt Lindström litografi

476885

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström och numrerad 183/200, litografi, ca 75x54 cm

Fack 9

Bengt Lindström litografi
Budhistorik (9 bud)
3398983
700
3402085
700
3398983
650
3402084
600
3398983
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.