Bengt Lindström litografi

476884

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström och numrerad 153/200, litografi, ca 75x54 cm

Fack 21

Bengt Lindström litografi
Budhistorik (4 bud)

3401524
3393562
750
3398980
700
3393562

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.