Erik Dietman litografi

476882

ERIK DIETMAN (1937-2002): "Hommage ā Arthur Cravan", signerad och daterad -76 numrerad 84/170, färglitografi, bladmått 25,5x36,5 cm

Fack 2

Erik Dietman litografi
Budhistorik (22 bud)
3401517
1 600
3399082
3401516
3399082
1 300
3399031

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.