Armlänstol rokokostil

476878

ARMLÄNSTOL, 1900-tal, rokokostil, genombruten ryggbricka med dekor i form av baluster, ljusgrå bemålning, randig klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Senare bemålning, bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 20

Armlänstol rokokostil

Budhistorik (5 bud)
3402248
500
3402239
450
3400493
3400251
3396188

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.