Gustavsberg

476871

GUSTAVSBERG, matservis, porslin, 63 dlr, bestående av: 9 mattallrikar, 12 djupa, 14 förättstallrikar, 9 assietter, 7 deserttallrikar, 2 uppläggningsfat, underfat till terrin, 9 kaffekoppar med fat, 3 kaffefat medföljer

Brusslitage, krackeleringar, enstaka nagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Monter 6

Gustavsberg

Budhistorik (8 bud)
3401965
3401894
3395639
3395639
650
3398070
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.