Gräddsnipa , supkopp mm i silver

476866

GRÄDDSNIPA, SUPKOPP, RIDSPÖ med silverkrycka, SOPPSLEV, silver, soppslevens längd 43 cm

Skador och slitage

Silver

Visas på begäran

Budhistorik (3 bud)

3400537
950
3400535
750
3400176
500

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.