Matgrupp 5 delar Farstrup

476865

MATGRUPP, 5 dlr, teak, bestående av: 4 stolar Farstrup, omärkta, bord med 2 utdragskivor á 40 cm st., höjd ca 74 cm, ca 121x83 cm

Slitage, repor

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 4

Matgrupp 5 delar Farstrup

Budhistorik (4 bud)

3401476
3396520
3393472
3393471

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.