Fåtöljer, rotting

476863

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, rotting, lösa dynor, höjd ca 114 cm, sitthöjd ca 45 cm

Klädsel med skador, slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 8

Fåtöljer, rotting

Budhistorik (13 bud)
3402785
2 400
3399588
3402782
3399588
1 900
3402777
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.